You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ТриНити

Графік роботи:
Пн.-Пт. - з 9:00 до 17:00, Сб.-Нд.- з 10:00 до 17:00
+38098 665 4676 +38095 390 4510
  • У кошику порожньо!

FIBRANATURA

Доступні варіанти

Пряжа Papyrus FIBRANATURA

Виробник: FIBRANATURA

Модель: 138

49.00 грн. 58.00 грн.

Літня пряжа з єгипетської бавовни Luxor FIBRANATURA

Пряжа Luxor FibraNatura - пряжа для цінителів розкішних речей.
Проводитися для США, і країн Європи. На багатьох етикетках ви навіть можете виявити написи про це. А це означає, що пряжа відповідає всім вимогам європейського ринку і абсолютно не скочується.
І що особливо зручно, на етикетці вказано спосіб догляду за готовим виробом. Не рекомендується гладити і прати в гарячій воді.
Склад: 100% єгипетський хлопок мерсеризованої. І не має в собі ні краплі синтетичних волокон. Зате має благородний блиск завдяки мерсеризації.
Пряжа в мотку виглядає жестковатой, але в виробі стає дуже м'яка і приємна до тіла. І це відчувається вже під час роботи з нею. В роботі гладка і струмлива. За інструменту ковзає без зачіпок. Підходить для в'язання гачком і на спицях.
При правильному догляді після прання виріб не змінить ні колір, ні форму. З Papyrus гарні дитячі речі, літній одяг та одяг для занять спортом. Прекрасно тримає форму в будь-яких візерунках і навіть після багатьох прань річ виглядає як нова.
Сьогодні, коли бавовни в світі вирощується дуже багато, все ще є сорти бавовни, які вважаються елітними і коштують досить дорого. Якість бавовняної пряжі визначається довжиною цих волокон: чим вони довші, рівніше і однорідний, тим більше високої якості, м'якості і міцності виходить пряжа.
Довжина волокна єгипетської бавовни в два рази перевищує довжину волокон інших сортів. Вироби з нього неймовірно м'які. І з кожним пранням вони будуть ставати все м'якше і ніжніше.

Пряжа з бавовни для літа Luxor FIBRANATURA

49.00 грн. 58.00 грн.
49.00 грн. 58.00 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Raffia FIBRANATURA

Виробник: FIBRANATURA

Модель: 139

85.00 грн. 95.00 грн.

Японська соломка Raffia FIBRANATURA

Пряжа Raffia - це тонка стрічка шириною 5 мм, з 100% целюлози. По виду і відчуттям схожа на паперову японську соломку. Однак, очущенія оманливі, тому що целюлоза - досить міцний матеріал.
Нитка за структурою тонка, м'яка, поддатлівая. Краї - не гострі. Чи не колеться. Добре піддається волого-теплової обробки: можна прати і прасувати (не дивлячись на рекомендації на етикетці, де прасування не рекомендується). Від прасування річ виглядає краще і якісніше. Готові вироби добре тримають форму, не мнуться, не сідають, не розтягуються. І не вимагають особливого догляду. Їх можна складати і скручувати, не побоюючись зіпсувати.
Метраж в одній бобінке - 90 м. Розмір гачка або спиць - від № 4 і далі.
Витрата: на 1 капелюшок йде приблизно 2 - 3 бобінкі, в залежності від ширини полів.
Зауваження по роботі з пряжею Raffia: важко витягується при в'язанні з петлі в петлю. Просто треба пристосуватися і правильно підібрати спиці або гачок. Хоча, це властиво роботі з будь-соломкою.
Спектр застосування досить великий: підставки-серветки, сумки, капелюхи, коврики, іграшки, обв'язування кашпо, судин, склянок, графинів і інший декор. Також можна виготовити будь-який предмет для зберігання речей: шкатулка, коробка, контейнер тощо. Все залежить від фантазії.
Забарвлення різноманітні як однотонні, так і кольорові (батик).

Пряжа для в'язання капелюхів і сумок Raffia FIBRANATURA

85.00 грн. 95.00 грн.
85.00 грн. 95.00 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Замовити консультацію