You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ТриНити

Графік роботи:
понеділок - субота з 10:00 до 17:00, неділя - вихідний
+38098 665 4676 +38095 390 4510
  • У кошику порожньо!

Ангора, Мохер, Норка

Доступні варіанти

Пряжа Angora Rabbit ANDRIANO

Виробник: ANDRIANO

Модель: 247

230.00 грн.

Пух кролика Angora Rabbit ANDRIANO

 Angora Rabbit - неймовірно пухнаста, ніжна, затишна, ніжна пряжа.  Вдалий склад: 70% пух кролика, і 30% нейлону.  І чудова товщина: 350 м на 50 м Якщо ви любите працювати з тонкої пряжею або в'язати на машині - вона підійде.  Якщо ж віддаєте перевагу пряжі середньої товщини - візьміть її в дві нитки і отримаєте впевнену середню товщину.
 У виробі з цієї пряжі буде комфортно і тепло.  Пряжа гігроскопічна (добре вбирає вологу), відмінно пропускає повітря.  Тіло дихає, при цьому чудово зберігає тепло.
 Можливо зв'язати все, що завгодно вашої фантазії: жилет, светр, кофту, теплу туніку, плаття, зимову або демісезонний спідницю, і т.д.  Витрата Вас приємно здивує, з одного моточка можна зв'язати шапку в дві нитки, манишку, носочки.Для  джемперу 42-44 розміру вам знадобитися 3 моточка, а на шикарне плаття буде потрібно  лише 6 моточків.
 Завдяки нейлону в складі нитки вироб придбає незвичайну м'якість і міцність.  А завдяки кролику - хороші теплозахисні властивості і пухнастість.
 Після кожного прання вироб розпушується все більше.  Нитка скручена, тому в'язати можна, не дивлячись на роботу.  Це вам сподобатися, якщо ви любите в'язати перед телевізором.
 Пряжа для найніжніших виробів Angora Rabbit ANDRIANO

Хіт продажу
Пряжа Angora Rabbit ANDRIANO
230.00 грн.
За упаковку:  2 185.00 грн.
Вибрати
230.00 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Bellissimo YARNART

Виробник: YARNART

Модель: 284

164.00 грн.
164.00 грн.
За упаковку:  468.00 грн.
Вибрати
164.00 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Carezza MAFIL

Виробник: MAFIL

Модель: 152

240.00 грн.


240.00 грн.
За упаковку:  2 280.00 грн.
Вибрати
240.00 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Kid Royal ALIZE.

Виробник: ALIZE

Модель: 196

96.50 грн.

Пряжа з кід-мохером Kid Royal ALIZE

Пряжу Kid Mohair Royal від Alize рекомендовано в'язати спицями №4, щоб вийшла ажурна гладь. Але можна взяти і номер побільше - буде взагалі легке і невагоме полотно.
Нитка дуже ворсиста, що в наслідок дуже ускладнює розпускання готової речі.
В роботі кід-мохер Алізе приємний, хоч і тонкий. Для такої пряжі потрібно запасатися терпінням, тому що швидко зв'язати не вийде. Готовий виріб коштує сполосуть в шампуні для в'язаних речей, щоб пряжа "розкрилася" і показала всю свою красу.
У шкарпетці проявіляет себе гідно.
Рекомендується досвідченим в'язальниця.

Тонка мохерова пряжа Kid Royal ALIZE порадує Вас


Звертаємо увагу!

 Оплата при отриманні ( відправка на умовах передплати 100 грн.)


96.50 грн.
За упаковку:  458.50 грн.
Вибрати
96.50 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Mohair ALIZE

Виробник: ALIZE

Модель: 173

127.00 грн.

Мохерова пряжа Mohair ALIZE.

 Пряжа Mohair від ALIZE - це пряжа з довгим ворсом, яку гідно оцінять любителі пухнастого мохеру.  ДУЖЕ тепла і пухнаста, і - трохи колеться.  Ми не радимо цю пряжу людям, схильним до алергічної реакції, з чутливою шкірою, а також маленьким дітям.

 Вона добре виглядає і в ажурі, і в гладі.  В'яжеться легко, ми рекомендуємо при роботі з це пряжею бути уважними, оскільки при розпусканні нитка за рахунок довгого ворсу швидко сплутується.

 Після СОТ (волого-теплової обробки) виріб не змінить своєї форми і види, за умови дотримання рекомендацій по догляду.

 Трохи з приводу догляду за виробами з Mohair ALIZE.  Рекомендації виробника не відрізняються від загальних рекомендація по догляду за мохеровий речами: їм, як правило, підходить тільки ручне прання в не гарячою воді з низьким вмістом лужних засобів.

 Мохер "боїться" різких перепадів температури.  Тому, щоб уникнути усадки вироби, періть і виполіскує його в воді з однаковою температурою.

 І, так само, він "не любить" дуже мильну воду (через надлишок лугу волокно звалюється).  Тому використовуйте для прання спеціальні засоби з кондиціонером або, попросту, шампунь для волосся.

 Пряжа з великим ворсом Mohair ALIZE.


 Звертаємо увагу!

 Оплата при отриманні ( відправка на умовах передплати 100 грн.)

127.00 грн.
За упаковку:  603.50 грн.
Вибрати
127.00 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Mohair Delikate NAKO

Виробник: NAKO

Модель: 174

75.00 грн.

Мохерова пряжа Mohair Delikate NAKO

Пряжа Mohair Delicate NAKO - це тонка тепла пряжа з мохером. Вона призначена для в'язання теплих ажурних речей речей: шалей, палантинів, светрів-павутинок і т.п.
Пряжа Mohair Delikate від NAKO - це нитка з вмістом мохеру (5%) і вовни (10%). І вона ДУЖЕ тепла і пухнаста.
Mohair Delikate - рівна, красива нитка, представлена ​​багатою колірною гамою. Метраж у неї пристойний: 500 метрів на 100 грам. Це досить багато. Для порівняння: на джемпер 44 - 46 розмірів піде не більше 3 мотків.
Вона добре виглядає і в ажурі, і в гладі. В'яжеться легко. Для роботи краще вибирати бамбуковий або дерев'яний інструмент. По ньому пряжа менше буде зісковзувати при в'язанні.
Після СОТ (волого-теплової обробки) виріб не змінить своєї форми і види, за умови дотримання рекомендацій по догляду.
Трохи з приводу догляду за виробами з Mohair Delikate NAKO. Рекомендації виробника не відрізняються від загальних рекомендація по догляду за мохеровий речами: їм, як правило, підходить тільки ручне прання в не гарячою воді з низьким вмістом лужних засобів.
Мохер "боїться" різких перепадів температури. Тому, щоб уникнути усадки вироби, періть і виполіскує його в воді з однаковою температурою.
І, так само, він "не любить" дуже мильну воду (через надлишок лугу волокно звалюється). Тому використовуйте для прання спеціальні засоби з кондиціонером або, попросту, шампунь для волосся.

Пряжа з вмістом мохеру Mohair Elegant / Delikate NAKO

75.00 грн.
За упаковку:  357.00 грн.
Вибрати
75.00 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Mohair YARNART упаковка

Виробник: YARNART

Модель: 215

Пряжа з великим вмістом мохеру Mohair YARNART

Пряжа Mohair YARNART - це пряжа з великим вмістом мохеру (70%). В'язати з цієї пряжі легко, мохер не плутати, під час розпускання майже не зчіплюється і не виривається нічого. Для того, щоб петлі під час в'язання виходили рівними, краще використовувати бамбуковий інструмент, гачок або спиці.
Спочатку мохер - це виключно турецьке винахід. Отримували таку пряжу з вовни кіз породи ангора і називали її ангорка.
Але всюдисущі китайці вивели свою породу ангорських кіз і стали штампувати свою "ангорка". Турецькі виробники, як правовласники і першовідкривачі товару, обурилися і перейменували свою ангорка в мохер.
Зараз існує 3 види мохеру: з першої стрижки ягняти, з другої стрижки і зі стрижки дорослої вівці. Найякісніший і найдорожчий мохер виходить після першої стрижки ягняти. Називається він - кід мохер. Відрізняється від інших видів мохеру довжиною волокна і його якістю, - шовковистістю.
Мохер гіпоалергенний, і не дратує навіть дуже чутливу шкіру. Це блискуче, міцне волокно, відмінно піддається фарбуванню.
Виріб з мохеру зберігає тепло, навіть коли намокне. Він не розтягнеться і легко повернеться до початкової форми при розтягуванні його до 30%.

Мохер високої якості Mohair YARNART


За упаковку:  522.50 грн.
Вибрати

Доступні варіанти

Пряжа Super Kid Mohair GAZZAL

Виробник: GAZZAL

Модель: 107

94.50 грн.

Пряжа з кід-мохером Super Kid Mohair  GAZZAL

Пряжу Super Kid Mohair  від Gazzal рекомендовано в'язати спицями №4, щоб вийшла ажурна гладь. Але можна взяти і номер побільше - буде взагалі легке і невагоме полотно.
Нитка дуже ворсиста, що в наслідок дуже ускладнює розпускання готової речі.
В складі натуральна шерсть мериносової вівці, яка відрізняється особливою тонкістю волокон. Однак, незважаючи на дуже маленьку товщину, вони мають значну міцність. 
Мериносова шерсть зігріває природним чином і не викликає роздратування. Унікальні якості м'якої вовни мериноса роблять її найкращим матеріалом, а разом с Kid Мохером виходить ідеальне поєднання.
В роботі кід-мохер Gazzal приємний, хоч і тонкий. Для такої пряжі потрібно запасатися терпінням, тому що швидко зв'язати не вийде. Готовий виріб коштує сполосуть в шампуні для в'язаних речей, щоб пряжа "розкрилася" і показала всю свою красу.

Рекомендується досвідченим в'язальниця.

Тонка мохерова пряжа Super Kid Mohair GAZZAL порадує Вас

Хіт продажу
Пряжа Super Kid Mohair GAZZAL
94.50 грн.
За упаковку:  539.00 грн.
Вибрати
94.50 грн.

Доступні варіанти

Пряжа Пух норки довгий ворс COOMAMUU

Виробник: COOMAMUU

Модель: 115

174.00 грн.

Пух норки довгий ворс COOMAMUU.

 Пряжа Пух норки довгий ворс COOMAMUU - з цієї пряжі в'яже весь інтернет, справжній хіт серед зимової пряжі.  Завдяки своїй структурі відмінно підходить для імітації хутра.  Ми підібрали найкращого виробника в Китаї, і це найякісніша норка!
 Пряжа швидко в'яжеться, відмінно носиться і легко стирається.  При в'язанні використовується нитка партнер, до кожного моточків, йде 20 гр мотоr в колір.  Ниточка дуже вигідна, економна, речі з неї виглядають стильно і модно, вироби виходять дуже теплі і пухнасті, приємна на дотик.
 Пряжа - імітація хутра Пух норки довгий ворс COOMAMUU
Хіт продажу
Пряжа Пух норки довгий ворс COOMAMUU
174.00 грн.
За упаковку:  1 653.00 грн.
Вибрати
174.00 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Замовити консультацію