You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ТриНити

Графік роботи:
понеділок - субота з 10:00 до 17:00, неділя - вихідний
+38098 665 4676 +38095 390 4510
  • У кошику порожньо!

Політика безпеки платежів

Комфортна оплата покупок в інтернет-магазині Трініті

Для забезпечення інтернет-платежів з використанням кредитних і дебетових карт в сістемеeCommerce Connect використовується технологія 3-D Secure, що лежить в основі програм Verified by VISA і MasterCard SecureCode, і гарантує покупцю і продавцю повну безпеку при оплаті покупок.

Високий рівень безпеки забезпечується наступними заходами:

Дані не зберігаються на сервері сайту підприємства. Покупець вводить дані своєї платіжної карти на захищеній сторінці платіжного сервера процесингового центру UPC, отже, реквізити карти покупця не будуть доступні персоналу інтернет-магазину. Дана функціональність є реалізацією вимог з безпеки міжнародних платіжних систем для операцій в інтернеті.

Система eCommerceConnect Gateway використовує найкращу з доступних на ринку технологій захисту даних в інтернеті - 128-bit SSL (Secure Socket Layer). В основі цього протоколу лежить аутентифікація взаємодіючих сторін і шифрування даних з використанням симетричних і асиметричних алгоритмів.

Інформація про реквізити платіжної картки, що зберігається для подальшої обробки в базі даних процесингового центру, піддається додатковому шифрування і може бути прочитана тільки уповноваженим персоналом.

Безпека обміну платіжною інформацією між інтернет-магазином і платіжним сервером забезпечується використанням механізму MAC-підпису, що виключає можливість спотворення або зміни інформації, що пересилається при передачі її через браузер покупця. Використання даного механізму в більшості випадків позбавляє підприємства електронної торгівлі від придбання додаткових SSL-сертіфікатов.Для забезпечення інтернет-платежів з використанням кредитних і дебетових карт в сістемеeCommerce Connect використовується технологія 3-D Secure, що лежить в основі програм Verified by VISA і MasterCard SecureCode, і гарантує покупцю і продавцю повну безпеку при оплаті покупок.

Запрошуємо вас зробити безпечні покупки в магазині пряжі Трініті

Замовити консультацію